Home
|
Onderwijs
|
Hulp op afstand
|
Evy
|
Nieuws
|
Portfolio
|
Contact
|
Route
Laatste nieuws
08 sep 2010
test
26 mei 2010
UNIT4 levert boekhoudpakket UNIT4 M...
03 mei 2010
Product update Exact Globe - releas...
Uw infrastructuur
Uw maatwerksoftware
Uw bedrijfssoftware
U bevindt zich hier:
Home
»
Nieuws
»
Google stopt met ondersteuning IE6
18 feb 2010 - Google stopt met ondersteuning IE6
Google stopt met de ondersteuning van de verouderde Microsoft-browser Internet Explorer 6. Eerst met Google Sites en Docs, andere diensten volgen later. Vanaf 1 maart zullen steeds meer Google-diensten niet of niet meer optimaal meer werken met Internet Explorer 6 (IE6). Belangrijke functies en features zullen dan niet meer werken in verouderde browsers. Google adviseert bedrijven om over te stappen op de meer modernere browsers.
Browsers
Het staken van de ondersteuning geldt overigens ook voor oudere versies van andere browsers, zoals Firefox en Safari voorgaand aan versie 3. Andere verouderde browsers worden echter nauwelijks meer gebruikt, in tegenstelling tot IE6. Volgens webmeter Statcounter heeft deze browser nog altijd een marktaandeel van 13,5 procent wereldwijd. Dat zijn aan de ene kant consumenten die hun pc nooit updaten, en aan de andere kant bedrijven die aan IE6 vastzitten met allerhande toegesneden applicaties. De verwachting is echter dat dit marktaandeel naar aanleiding van deze ontwikkelingen spoedig zal dalen.
Problemen
Steeds meer sites weigeren nog langer IE6 te ondersteunen. Wie bijvoorbeeld met IE6 op YouTube komt wordt al enige tijd geadviseerd over te stappen op een moderne browser. IE6 verscheen in 2001, kort na de introductie van Windows XP. Maar anders dan XP, waar veel gebruikers nog steeds tevreden mee zijn, heeft IE6 zich 'ontwikkeld' tot security-gatenkaas en kwelling voor developers. Microsoft zelf adviseert ook al een geruime tijd om over te stappen op IE7 of IE8.
Nieuwe sites en applicaties
Ook Drie-O grijpt dit moment aan om te stoppen met de ondersteuning voor IE6. Bij het ontwikkelen en testen van nieuwe websites en applicaties zal dan ook geen rekening meer worden gehouden met (bekende) problemen en beperkingen van IE6. Dit maakt de weg vrij voor meer geavanceerde toepassingen. Wilt u naar aanleiding van dit bericht meer informatie over het functioneren van uw website of applicatie in verschillende browsers, of wilt u weten wat wij voor u kunnen betekenen op het gebied van webontwikkeling? neem dan
contact
met ons op.
« Nieuws overzicht
Drie-O Automatisering B.V.
Jan Tinbergenstraat 4c
5491 DC Sint-Oedenrode
T 0413 490 620
F 0413 490 684
E info@drieo.nl
sitemap |
disclaimer |
privacy